MENU
Kategorie
KATEGORIE
Filtry

Zawiesia widłowe do palet

Oferta sklepu wysyłkowego INTERFORK to szereg specjalistycznych rozwiązań dla magazynów, zakładów produkcyjnych, sklepów, firm logistycznych i transportowych. Poniżej przedstawiamy usprawniające proces rozładunki zawiesia widłowe do palet. Zawiesia widłowe to specjalistyczne urządzenie, pozwalające na bezpieczne, bezproblemowe podnoszenie palet (np. przez żurawie, dźwigi HDS, suwnice).

Oferujemy wysokiej jakości zawiesia widłowe. Ich konstrukcja zapewnia solidne oraz pewne utrzymanie ładunku. Posiadamy modele z automatycznym lub manualnym środkiem ciężkości. Zawiesia z automatycznym ustawianiem środka ciężkości typu ES-A posiadają regulację wysokości i szerokości wideł. Manualny środek ciężkości typu ES w zawiesiu widłowym z kolei oznacza ręczne wyważanie środka ciężkości poprzez przesuwanie ogniwa po trawersie.

Tutejsze pozycje asortymentowe zostały zróżnicowane pod względem masy, długości i szerokości wideł, a także maksymalnego udźwigu. Każde z poszczególnych zawiesi spełnia przepisy określone dyrektywą maszynową UE 2006/42/WE i zostało wyprodukowane według zharmonizowanej normy : PN-EN 13155. W przypadku jakichkolwiek pytań, służymy profesjonalnym doradztwem. Gwarantujemy obsługę zamówienia na najwyższym poziomie. Oferujemy także usługi serwisowe

  • Automatyczny środek ciężkości TYP: ES-A

    Przenoszenie ciężkich ładunków na paletach nie zawsze jest możliwe z wykorzystaniem wózka widłowego. Jeśli ładunek musi być przemieszczony na dużą wysokość, przejście bywa zbyt wąskie dla wózka, lub takiego pojazdu nie ma na wyposażeniu firmy rozwiązaniem mogą być zawiesia widłowe do palet posiadające automatyczny środek ciężkości TYP: ES-A.

    Wyświetl produkty w kategorii

  • Manualny środek ciężkości TYP: ES

    Transportowanie palet w obrębie zakładu przemysłowego czy magazynu wysokiego składu możliwe jest nie tylko za pomocą wózków widłowych, ale również przy wykorzystaniu zawiesi do palet i podnośnika dźwigowego.

    Wyświetl produkty w kategorii

Zawiesia widłowe do palet
Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 60 ocen