MENU
Kategorie
KATEGORIE
Filtry

Zawiesia wężowe o obwodzie zamkniętym

Zawiesia wężowe o obwodzie zamkniętym

Firmy budowlane, produkcyjne, warsztaty naprawcze czy przedsiębiorstwa transportowe często mają do czynienia z produktami i towarami o znacznej wadze. Ich przenoszenie czy ładowanie wymaga odpowiednich urządzeń, jak podnośniki, dźwigi czy zblocza, dzięki którym pracownik jest w stanie przemieścić nawet znaczny ładunek. Zawiesia wężowe o obwodzie zamkniętym to specjalnie plecione z włókien poliestrowych pasy. Tego typu pasy doskonale sprawdzają się przy przenoszeniu dużych ciężarów, albo tam, gdzie transport wymaga zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Do najważniejszych zalet, jakimi cechują się zawiesia wężowe o obwodzie zamkniętym można zaliczyć:

 • Solidny i trwały poliester sprawdzający się w każdych warunkach
 • Znakowanie udźwigu specjalnymi kolorami
 • Produkcję zgodnie z normą PN-EN 1492-2 i europejskim certyfikatem CE
 • Szeroki zakres dopuszczalnych udźwigów od 1t do 150 t

Zawiesia wężowe o obwodzie zamkniętym mogą być wykorzystywane w wielu dziedzinach działalności i produkcji zarówno do podnoszenia, przemieszczania ładunków, jak i do ich mocowania.

 • Zawiesia wężowe 1,0t

  Zawiesia wężowe zamknięte należą do najpopularniejszych i bardzo często stosowanych akcesoriów nie tylko w magazynach i warsztatach, ale przede wszystkim w firmach transportowych do mocowania ładunków.

  Wyświetl produkty w kategorii

 • Zawiesia wężowe 2,0t

  Zawiesia wężowe to produkt powszechnie stosowany w transporcie do mocowania delikatnych ładunków. Wykonane z miękkiego i bardzo wytrzymałego poliestru są obojętne dla przewożonych towarów, w miarę elastyczne, lecz nie bez tendencji do odkształcania i trwałego rozciągania.

  Wyświetl produkty w kategorii

 • Zawiesia wężowe 3,0t

  Podnoszenie i przemieszczanie ciężkich przedmiotów, materiałów, części większych zespołów produktów wymaga odpowiedniego zawiesia. Wersje łańcuchowe czy linowe są ciężkie i podczas użytkowania narażają powierzchnię przenoszonego przedmiotu na uszkodzenia czy zarysowania.

  Wyświetl produkty w kategorii

 • Zawiesia wężowe 4,0t

  Zawiesia wężowe o obwodzie zamkniętym to grupa produktów przeznaczonych zarówno do podnoszenia i przemieszczania ciężkich przedmiotów. Jednym z powszechniejszych zastosowań jest również sektor transportowy, szczególnie w przypadku przewozów produktów i ładunków wymagających szczególnej ochrony przed uszkodzeniem i zarysowaniem.

  Wyświetl produkty w kategorii

 • Zawiesia wężowe 5,0t

  Podnoszenie, przemieszczanie ciężkich przedmiotów to standardowy element wielu procesów produkcyjnych i napraw warsztatowych. Nasze zawiesia wężowe o obwodzie zamkniętym dostępne w wielu opcjach udźwigu i w kilku wariantach długości to doskonałe rozwiązanie zarówno na produkcji, jak i w warsztatach serwisowych.

  Wyświetl produkty w kategorii

 • Zawiesia wężowe 6,0t

  Interfork to sklep internetowy oferujący szereg produktów dla przemysłu i warsztatów mechanicznych, w tym urządzenia i akcesoria umożliwiające pracę z ciężkimi ładunkami. Oferta naszego sklepu obejmuje między innymi zawiesia poliestrowe o obwodzie zamkniętym i udźwigu 6,0 t, które charakteryzuje wiele pozytywnych cech warunkujących zastosowanie w specjalnych zadaniach produkcyjnych.

  Wyświetl produkty w kategorii

 • Zawiesia wężowe 8,0t

  Standardowe i powszechnie stosowane w przemyśle zawiesia linowe oraz łańcuchowe nie są odpowiednie w sytuacji, kiedy podniesienia czy przemieszczenia wymaga ładunek delikatny. Rozwiązaniem w takich sytuacjach są oferowane w naszym sklepie zawiesia wężowe o obwodzie zamkniętym oferowane w kilku różnych długościach.

  Wyświetl produkty w kategorii

 • Zawiesia wężowe 10 t

  Asortyment zawiesi w naszym sklepie jest bardzo bogaty, a zainteresowanym klientom proponujemy nie tylko wiele typów tego wyposażenia, ale również zróżnicowane długości i wielkość udźwigu. Proponowane w tej grupie zawiesia wężowe zamknięte o nośności 10 t to jedne z najbardziej praktycznych i efektywnych modeli, jakie mogą być stosowane zarówno w firmach produkcyjnych, jak i w logistyce i przenoszeniu ładunków.

  Wyświetl produkty w kategorii

Zawiesia wężowe o obwodzie zamkniętym
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 36 ocen