MENU
Kategorie
KATEGORIE
Filtry

Zawiesia pasowe

Domeną INTERFORK jest dystrybucja rozwiązań dźwigowych, podnośnikowych i transportowych - produktów znajdujących zastosowanie w każdej firmie produkcyjej. Wśród urządzeń i akcesoriów przeznaczonych do podnoszenia ładunków Klienci znajdą wykonane z taśmy poliestrowej zawiesia pasowe (zwane taśmowymi). Dzięki innowacyjnym metodom produkcji, mogą być one wykorzystywane w każdych warunkach klimatycznych. Gwarantujemy wysoką wytrzymałość na trudy użytkowania i pełne bezpieczeństwo zawiesi pasowych podczas pracy.

Zawiesia pasowe o różnym udźwigu

Asortyment zawiesi pasowych uszeregowano według maksymalnego udźwigu ładunków zawiesia (od 1 do 10 ton). Dostępne w ofercie pasowe zawiesia świetnie sprawdzają się w pracach montażowych w trakcie podnoszenia ciężkich konstrukcji i ładunków. Dla rozróżnienia poszczególnych udźwigów, każde zawiesie pasowe posiada inne oznakowanie (gama kolorów).

W ofercie znajdują się produkty takie jak pasowe zawiesia zakończone pętlami oraz zawiesia o zamkniętym obwodzie. Każde dostępne w naszym katalogu zawiesie pasowe posiada oznakowanie CE. Wykonano je zgodnie z normą EN 1492-1:2002 - spełniają wymagany współczynnik bezpieczeństwa. Jeśli chcecie Państwo uzyskać szczegółowe informacje o produkcie lub rzetelną poradę, zachęcamy do kontaktu: nr tel. 502-918-465, e-mail: interfork@interfork.pl.

Interfork z Poznania – pełna gama profesjonalnych produktów dla Twojej firmy!

Kategorie zawiesi dostępne w naszej ofercie to produkty takie jak:

  • Zawiesia wężowe
  • Zawiesia pasowe
  • Zawiesia linowe
  • Zawiesia łańcuchowe
Zawiesia pasowe
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 58 ocen