MENU
-->
Kategorie
KATEGORIE
Filtry

Wózki jezdne do wciągników

Wciągniki to elementy konstrukcyjne systemów przemieszczania dużych obciążeń stosowane w zakładach pracy, na budowach i w warsztatach. Takie rozwiązanie techniczne może być zamontowane na stałe w miejscu konkretnego stanowiska pracy lub wymaga przemieszczania po specjalnej szynie. W firmach, w których produkt zmienia miejsce dalszej obróbki, na budowach, gdzie wiadra, pojemniki czy materiały są przemieszczane wzdłuż belek sprawdzają się wózki jezdne do wciągników. Interfork oferuje najlepsze rozwiązania w tym zakresie, pozwalające na połączenie klasycznej wciągarki z możliwością przemieszczania ładunku w płaszczyźnie poziomej do miejsca wykonywania zadania. Nasze wózki to urządzenia obsługiwane ręcznie, przemieszczane po szynie za pomocą specjalnego systemu kółek. W ofercie posiadamy dwa typy wózków:

 • Typ POB – wózki jezdne wyposażone w łańcuch manewrowy
 • Typ POT – wózki jezdne bez łańcucha manewrowego

Wózki jezdne do wciągników proponowane w naszym sklepie przystosowane są do przemieszczania po belkach teowych i dwuteowych. Do wyboru proponujemy klientom kilka zakresów udźwigu od 1,0 do 5,0 ton. Modele typu POB na życzenie klienta mogą być wyposażone w łańcuch dowolnej długości.

 • POB

  Przemieszczanie ciężkich ładunków na wyciągarkach w obrębie hali produkcyjnej lub warsztatu wymaga specjalnego rozwiązania, jakim są wózki jezdne. Te specjalnie zaprojektowane urządzenia mogą przemieszczać się po szynach i belkach suwnic za pomocą ręcznego manewrowania specjalnym łańcuchem.

  Wyświetl produkty w kategorii

 • POT

  Wózki jezdne do wciągników łańcuchowych w naszej ofercie przeznaczone są do przemieszczania podwieszanych ładunków w obrębie hali fabrycznej lub warsztatu. 

  Wyświetl produkty w kategorii

 • EWE - elektryczne

  Elektryczne wózki jezdne do wciągników łańcuchowych w naszej ofercie przeznaczone są do przemieszczania podwieszanych ładunków w obrębie hali fabrycznej lub warsztatu.

  Wyświetl produkty w kategorii