MENU
Kategorie
KATEGORIE
Filtry

Wciągniki łańcuchowe

Interfork to lider na polskim rynku w zakresie dystrybucji nowoczesnych urządzeń i akcesoriów dźwignicowych. W naszej ofercie Klienci znajdą systemy wciągników z napędem ręcznym lub elektrycznym, cenionych zwłaszcza w branży budowlanej i górniczej. Oferujemy profesjonalne wciągarki łańcuchowe ręczne i elektryczne, specjalistyczne wciągniki łańcuchowe oraz klasyczne wyciągarki ręczne.

Poniżej udostępniamy gamę produktów znakomitej klasy. Wszystkie dostępne  wciągniki i wciągarki posiadają deklarację zgodności i zostały wyprodukowane zgodnie z normą PN-EN 10204+A1-2.1

Wciągniki łańcuchowe o szerokim polu zastosowań

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo wciągniki o różnym udźwigu, łańcuch nośny i manewrowy ma standardową długość 3 metrów.

Wciągniki łańcuchowe występują w dwóch typach: SBE (ręczne, przeznaczone do wciągania obciążenia poniżej poziomu robót) i ZBE (ze sprzęgłem przeciwprzeciążeniowym, również do prac poniżej poziomu). Najczęściej wyposażone są one w solidne zblocze hakowe. Kooperując z wózkami jezdnymi, wciągniki te z łatwością przemieszczają się po teownikach i dwuteownikach. Każdy wciąg i wciągnik łańcuchowy charakteryzuje się trwałą i wytrzymałą konstrukcją, umożliwiającą różnorakie manewry.

Naszym klientom oferujemy produkty przystosowane do prac w różnych warunkach. Zaufało nam wiele firm z różnych branż.

Każdy wciągnik, wciągarka i wyciągarka łańcuchowa ręczna dostępna w ofercie zostały szczegółowo opisane. Mamy nadzieję, że to pomoże Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie. W razie jakichkolwiek pytań – nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w wyborze produktów.

Wciągniki łańcuchowe
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 26 ocen
test