MENU
Kategorie
KATEGORIE
Filtry

Wciągniki dźwigniowe

Posiadamy w sprzedaży wciągniki dźwigniowe typu GKS i MKS, odpowiadające normie PN-EN 10204+A1-2.1. Są one wykorzystywane między innymi w pracach montażowych i serwisowych. Najczęściej używają ich duże zakłady produkcyjne i górnicze. Wciągniki dźwigniowe mają za zadanie zabezpieczyć ciężkie ładunki oraz ułatwić ustawianie i przesuwanie np. maszyn o dużym ciężarze albo rur kanalizacyjnych o sporych średnicach.

Produkty przeznaczone do przemysłu, transportu i logistyki

Prezentowane tutaj produkty wyróżnia wyjątkowa wytrzymałość i kompaktowa konstrukcja. Do wyboru są łańcuchy o różnej nośności i długości (najczęściej 1,5m lub 3 m). Wciągniki dźwigniowe WKS posiadają dodatkowo sprzęgło antyprzeciążeniowe. Wszystkie nasze urządzenia posiadają deklaracje zgodności oraz instrukcje użytkowania. Jest to gwarancja ich bezpiecznej, długofalowej eksploatacji. Zachęcamy do zapoznania się z pełną specyfikacją oferowanych w sklepie produktów. Szczegółowe parametry każdego wyciągnika dźwigniowego dostępne są po kliknięciu w wybrany produkt.

Firma INTERFORK to znany i ceniony dostawca sprawdzonych rozwiązań dla przemysłu, transportu i logistyki. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis i montaż urządzeń dźwigniowych oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań. Gwarantujemy najniższe ceny oraz szybkie terminy realizacji dostaw.

Zachęcamy do współpracy! Numer kontaktowy: 502-918-465.

Wciągniki dźwigniowe
Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 28 ocen