MENU
Kategorie
KATEGORIE
Filtry

Wciągarki linowe

Wciągarki linowe to praktyczne urządzenia charakteryzujące się niezwykle prostą obsługą, dedykowane między innymi takim czynnościom, jak podnoszenie, przenoszenie czy wciąganie różnego rodzaju przedmiotów i pojazdów. Idealnie sprawdza się w przypadku łodzi i żaglówek. Obsługiwana przy pomocy ręcznej korby umożliwia szybkie przemieszczenie obiektu o wadze do 1 tony. Nasz sklep internetowy oferuje klientom trzy typy ręcznych wyciągarek linowych. Są to:

 • Wciągarka linowa EBE
 • Wciągarka linowa ERA bez liny
 • Wciągarka linowa ERW bez liny

Wśród trzech proponowanych kategorii tylko pierwszy typ został wyposażony w odpowiednia linę zakończoną hakiem mocujący. Pozostałe urządzenia wymagają zakupu liny o odpowiedniej nośności (dostępne w naszym sklepie) i długości spełniającej warunki pracy urządzenia. Nasze wciągarki linowe należą do niezawodnych. Zależnie od potrzeb oferujemy modele o nośności od 150 kg do 2 ton. Zróżnicowana konstrukcja zależnie od typu pozwala też na dostosowanie do warunków zewnętrznych poprzez wykorzystanie osłony kołowrotka lub jej brak. Wszystkie wyciągarki mogą pracować w środowisku wilgotnym, również przy otwartych zbiornikach wodnych.

 • Wciągarka linowa EBE

  Wciągarki linowe to jedna z typowych grup asortymentowych w sklepie Interfork. Oferowane przez nas typy tych urządzeń należą do prostych w obsłudze i niewielkich wymiarowo, dzięki czemu sprawdzają się również w ciasnych pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. 

  Wyświetl produkty w kategorii

 • Wciągarka linowa ERA bez liny

  Kategoria wciągarek linowych to kilka typów produktów o zbliżonej konstrukcji i podobnych zasadach działania. Wciągarka linowa ERA bez liny wyróżnia się w tej kategorii posiadaniem specjalnie zaprojektowanej obudowy pozwalającej na przymocowanie do podłoża za pomocą specjalnych otworów.

  Wyświetl produkty w kategorii

 • Wciągarka linowe ERW bez liny

  Wciągarki ręczne linowe są powszechnie stosowane w wielu miejscach pracy, a także w transporcie, sportach i rekreacji. Niewielkie urządzenia o udźwigu nawet zaledwie 150 kg to doskonałe wsparcie majsterkowicza, amatora żeglarstwa czy innych wodnych atrakcji.

  Wyświetl produkty w kategorii

Wciągarki linowe
Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 4 ocen
test