MENU
Kategorie
KATEGORIE
Filtry

Uchwyty do podnoszenia blach

Podnoszenie, przenoszenie i transport ładunków to dziedziny, w których bezpieczeństwo i precyzja są sprawami priorytetowymi. Specjalistyczny sklep internetowy Interfork oferuje profesjonalne uchwyty do blach, wykorzystywane z powodzeniem przez zakłady produkcyjne, centra magazynowe czy montażowe z całej Polski.

Firma dystrybuuje m.in. uchwyty do bezpiecznego podnoszenia blach w różnych kierunkach: w pionie i poziomie. W ofercie znajdują się uchwyty przegubowe (KRA), poziome (TKA, WRA, RSA) i śrubowe (HSS). Są to sprawdzone produkty o perfekcyjnej i solidnej konstrukcji.

Chwytaki do blach

Oferta sklepu obejmuje także szereg bezpiecznych rozwiązań do pojedynczych blach lub wiązek arkuszy. Chwytaki do blach pozwalają przenosić i podnosić zgodnie z panującymi w tej dziedzinie standardami. Co z kolei pracownikom gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Uchwyty do blach współgrają z różnymi rodzajami zawiesi, od pasowych po linowe, mają różne kąty nachylenia przegubu. Chętnie doradzimy wybór odpowiedniego produktu, kompatybilnego z resztą urządzenia.

Zainteresowanym wskażemy optymalny chwytak, do wyboru różne twardości (najczęściej do 25HRC). Katalog INTERFORK zawiera funkcjonalne, praktyczne uchwyty o różnym udźwigu – zapraszamy!

Uchwyty do podnoszenia blach
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 20 ocen