MENU
Kategorie
KATEGORIE
Filtry

Trawersy do wózków widłowych

Wykorzystanie wózków widłowych w zakładach produkcyjnych, magazynach i na placach składowych może być znacznie szersze dzięki takim produktom, jak trawersy. Te specjalne nakładki na widły wyposażone są w specjalny hak umożliwiający zawieszenie ładunku za pomocą lin lub łańcuchów i przewożenie go w takiej formie do wyznaczonego miejsca. Trawersy do wózków widłowych oferowane są przez nasz sklep w dwóch rodzajach:

 • Trawersy typu TWJ – zakładane na jedną widłę.
 • Trawersy typu TWD – zakładane na dwie widły.

Zarówno jedne jak i drugie posiadają pojedynczy hak i zbliżone kategorie udźwigu z tym, że model TWD jest też dostosowany do wagi ładunku o wartości 8 ton. Zastosowanie trawersów w wózkach wysokiego podnoszenia umożliwia przewożenie opakowań materiałów sypkich, worków, a także urządzeń podwieszanych na linie, które nie mogą być przenoszone ręcznie z uwagi na duży ciężar. Kieszenie parametrami dostosowane są do formatu tradycyjnych wideł. Trawersy do wózków widłowych są w pełni bezpieczne dzięki specjalnej śrubowej blokadzie, która uniemożliwia zsunięcie się kieszeni z obciążeniem podczas transportu. 

 • Trawersy do wózków widłowych TWJ

  Przewożenie i podnoszenie w magazynach ładunków innych niż paletowe wymaga odpowiedniego rozwiązania technicznego. Oferowane przez Interfork trawersy typu TWJ to akcesoria, dzięki którym tradycyjny wózek widłowy może zmienić swoje przeznaczenie i funkcjonować na zasadach dźwigu transportowego.

  Wyświetl produkty w kategorii

 • Trawersy do wózków widłowych TWD

  Trawersy TWD do wózków widłowych to praktyczne akcesoria pozwalające na przewożenie dużych i ciężkich ładunków w stanie podwieszonym. Konstrukcja złożona ze specjalnej belki łączącej w sobie dwie kieszenie jest przystosowana parametrami do montażu na widłach tradycyjnego wózka.

  Wyświetl produkty w kategorii

Trawersy do wózków widłowych
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 56 ocen
test