MENU
Kategorie
KATEGORIE
Filtry

Podnośniki

Podnośnik to urządzenie, jakie można znaleźć w każdym warsztacie samochodowym, firmie budowlanej czy produkującej maszyny i wiele innych produktów, przekraczających wagą możliwości przeciętnego człowieka. Hydrauliczne lub mechaniczne urządzenie służy do unoszenia tych ciężarów bez konieczności angażowania wielu pracowników. Poza tym podnośniki stwarzają bezpieczniejsze środowisko pracy, chroniąc pracownika przed urazami w przypadku obsunięcia dużego ciężaru. Firma Interfork oferuje klientom zarówno urządzenia do podnoszenia ciężarów, jak i współpracujące z nimi pompy, tworzące wspólny spójny system hydrauliczny. Nasza oferta obejmuje:

 • Podnośniki hydrauliczne – wykorzystujące siłę sprężonego oleju.
 • Podnośniki mechaniczne – wykorzystujące siłę ludzkich mięśni oraz podstawowe zasady fizyki.
 • Pompy hydrauliczne – współpracujące z podnośnikami, pozwalające na sprężanie oleju i unoszenie tłoka.

Dostępne w naszym sklepie modele mogą być wykorzystywane zarówno na budowie, w warsztacie samochodowym czy firmie transportowej, jak i wspierać kierowców podczas zmiany koła. Szeroka gama produktów to duża rozpiętość udźwigu podnośników, od kilkuset kilogramów do kilkuset ton.

 • Podnośniki hydrauliczne

  Podnośniki hydrauliczne to grupa urządzeń działających w oparciu o system sprężonego oleju. Konstrukcja wymaga współpracy urządzenia z odpowiednio dopasowaną pompą hydrauliczną, która może być zintegrowana z urządzeniem lub konieczna do kupienia samodzielnie.

  Wyświetl produkty w kategorii

 • Podnośniki mechaniczne

  Podnoszenie samochodu ciężarowego lub osobowego podczas zmiany koła lub ciężkiej maszyny w warsztacie wymaga odpowiedniego wyposażenia. Interfork oferuje wszystkim kierowcom oraz osobom pracującym w warsztatach samochodowych podnośniki mechaniczne.

  Wyświetl produkty w kategorii

Podnośniki
Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 40 ocen