MENU
Kategorie
KATEGORIE
Filtry

Podesty magazynowe, pomosty przejezdne

Firma Interfork świadczy kompleksowe usługi w zakresie wyposażenia magazynów, hal produkcyjnych czy sklepów. Naszym klientom zapewniamy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania usprawniające organizację pracy i logistykę.

W stałej sprzedaży posiadamy przejezdne pomosty i podesty magazynowe, które doskonale się sprawdzą w obiektach i magazynach, gdzie regały usytuowane są na różnych poziomach oraz wokół powierzchni konstrukcji stalowych. Mają one formę schodów na kółkach, przydatnych zwłaszcza w czasie prac wysokościowych. Klientom oferujemy szeroki wybór pomostów o zróżnicowanych wymiarach i wysokiej jakości wykonania. Skrętne kółka i niezawodna blokada umożliwiają dokładne przemieszczanie się w terenie oraz bezpieczne manewry na wysokościach. Pomosty i podesty magazynowe wykonano z trwałego, odpornego na działanie czynników zewnętrznych materiału. Poręcze skonstruowano tak, by zapewnić pracownikom najlepsze warunki pracy. Dzięki pomostom i podestom magazynowym można bez obaw korzystać z wielopoziomowych regałów, antresoli i innych systemów magazynowych.

Pomosty i Podesty magazynowe

Wszystkie oferowane w naszym sklepie internetowym przejezdne pomosty i podesty magazynowe posiadają znak „B” oraz świadectwo jakości wystawione przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. To gwarantuje nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa, ale także komfort podczas pracy. Zapewniamy indywidualne rozwiązania, dostosowane do potrzeb klienta.

Jeśli szukają Państwo idealnego rozwiązania do swojej firmy, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pmosty i podesty magazynowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasi doradcy są do Państwa dyspozycji. Pomogą wybrać optymalne rozwiązanie zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i kosztów zakupu.

Podesty magazynowe, pomosty przejezdne
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 52 ocen
test