MENU
-->
Kategorie
KATEGORIE
Filtry

Pasy transportowe

INTERFORK to ceniony na rynku dostawca nowoczesnych systemów mocowań. Firma w tym zakresie od wielu lat obsługuje potentatów branży logistycznej i transportowej. Oferowane prze naszą firmę transportowe pasy mocujące z powodzeniem wykorzystują zarówno małe firmy transportowe, jak i duże przedsiębiorstwa logistyczne. Pasy transportowe to najpopularniejsza metoda zabezpieczenia ładunku w trakcie przewozu. Wykonane są z trwałej, specjalistycznej taśmy, co zapewnia optymalną ochronę ładunku podczas transportu oraz absolutne bezpieczeństwo.

Szeroka oferta transportowych pasów mocujących

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów, które możemy wykonać na specjalne zamówienie. Naszą specjalnością są mocowania dwuczęściowe różnej długości, o różnym obciążeniu. Każdy transportowy pas mocujący jest produktem cechowanym, posiada deklaracje zgodności oraz jest zgodny z PN-EN 12195-2. Dzięki olbrzymieniu doświadczeniu w zakresie systemów mocujących, naszym Klientom możemy zaoferować najwyższej klasy produkty w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • TPS-2 - 25/800

  Transportowanie ładunków na duże odległości wymaga odpowiedniego ich zabezpieczenia nie tylko z uwagi na wartość samego ładunku, ale również z powodu zagrożenia dla innych kierowców.

  Wyświetl produkty w kategorii

 • TPS-2 - 35/1500

  Pasy transportowe dwuczęściowe wykonane z taśmy plecionej są idealnym rozwiązaniem w sferze zabezpieczania ładunków na platformach ciężarówek. Coraz popularniejsze kontakty handlowe w obszarze Unii Europejskiej warunkują rozwój transportu kontynentalnego, ale również konieczność dopasowania się do ogólnoeuropejskich przepisów przewozowych.

  Wyświetl produkty w kategorii

 • TPS-2 - 50/2500

  Transport drogowy zwłaszcza w obszarze Unii Europejskiej stawia duże wymagania w sferze zabezpieczania ładunków. Nasze pasy transportowe TPS-2 – 50/2500 są w stanie sprostać wszystkim wymaganiom nie tylko w zakresie norm produkcyjnych, ale również trwałości i funkcjonalności.

  Wyświetl produkty w kategorii

 • TPS-2 - 75/5000

  Pasy transportowe o dużej nośności to doskonałe rozwiązanie w długich trasach na terenie Europy. Pozwalają na precyzyjne i solidne zamocowanie ładunku nie tylko spełniając europejskie wymogi, ale też poprawiając bezpieczeństwo własne i innych kierowców. 

  Wyświetl produkty w kategorii

 • Ochraniacze kątowe