MENU
Kategorie
KATEGORIE
Filtry

Pługi do wózków widłowych TWO

Pługi do wózków widłowych TWO

Prowadzimy sprzedaż specjalistycznych pługów do wózków widłowych, dzięki którym rozszerzysz w łatwy sposób funkcjonalność tych pojazdów. Jednocześnie pozwalają zaoszczędzić pieniądze, które trzeba byłoby przeznaczyć na zakup dedykowanej maszyny. Są one proste i szybkie w montażu – instalacja nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani wyrafinowanych narzędzi. Oferujemy produkty w różnych szerokościach, m.in. 1500, 1750 oraz 2000 milimetrów.

Rozwiązania dostępne w naszej ofercie sprawdzają się w wielu zadaniach porządkowych. Są wykorzystywane na placach manewrowych, składowiskach i terenach przyległych do hal magazynowych. Pozwalają na utrzymanie należytej czystości i łatwe porządkowanie materiałów sypkich. Oprócz odśnieżania można nimi zgarniać śmieci, tarcicę oraz miał węglowy.

Praktyczne pługi śnieżne do wózków widłowych są doskonale wykonane, a wysokiej jakości łączenia i spawy gwarantują solidność całej konstrukcji. To rozwiązania o ponadczasowej trwałości, które mogą być eksploatowane przez wiele lat. Z powodzeniem posłużą do prac porządkowych, jak i zagarniania obornika na terenie stodoły, podgarniania kiszonki w gospodarstwie rolniczym oraz plantowania gruntu.

Funkcjonalny pług do odśnieżania dla wózków widłowych

Odśnieżanie parkingu przed siedzibą firmy, a także podjazdu przy platformie przeładunkowej można wykonać ręcznie albo z użyciem odpowiedniej maszyny. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest jednak funkcjonalny pług do wózka widłowego, dzięki któremu wykorzystamy posiadany już pojazd w praktyczny sposób. Jeżeli dodatkowo użyjemy łańcuchów na koła, będziemy w stanie odśnieżyć nawet najbardziej stromą drogę.

Elementy są bardzo szybkie i proste w montażu. Jednocześnie wyposażono je w dodatkowe sprężyny, które amortyzują ewentualne uderzenia, zabezpieczając urządzenia przed uszkodzeniem wskutek uderzenia lub najechania na przeszkodę. Są one również niepodatne na działanie korozji dzięki ocynkowaniu i możliwości zastosowania dodatkowej warstwy zabezpieczającej poprzez malowanie proszkowe na wybrany kolor z palety RAL. Jakie są jeszcze ich zalety?

  • Prostota obsługi.
  • Możliwość sterowania elementem zgarniającym.
  • Wysoka grub
Pługi do wózków widłowych TWO
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 10 ocen
test