MENU
Kategorie
KATEGORIE

Suwnice bramowe i wciągarki bramowe

Wciągarki bramowe i lekkie suwnice bramowe - korzystaj z mobilnych urządzeń do pracy przeładunkowej


W małych, średnich i dużych zakładach produkcyjnych, halach, hurtowniach oraz w innych miejscach, gdzie potrzebne jest wyposażenie do załadunku lub wyładunku ciężkich i dużych towarów nie może zabraknąć wciągarki bramowej lub też suwnicy bramowej. Korzystanie z tego typu sprzętu zapewnia znacznie bardziej sprawną pracę oraz bezpieczeństwo, a także wpływa na zwiększenie możliwości produkcyjnych firmy. Oferujemy zaróno stacjonarne, jak i przejezdne suwnice bramowe, w których mechanizmy podnoszenia/opuszczania poruszają się po prostym torze, zamocowanym na podporach.

Suwnice bramowe – z napędem ręcznym lub elektrycznym


Wciągarka bramowa, jako przestawna rama wspomagająca prace przeładunkowe, może posiadać wciągniki napędzane ręcznie lub elektrycznie oraz wózek jezdny podwieszany na belce wciągarki. Suwnica bramowa posiada jeszcze tę zaletę, że można ją ustawić w dowolnym miejscu hali i korzystać z niej także tam. Sterować nią można zarówno za pomocą kasety sterowniczej, jak i przez radio. Każda znajdująca się w naszym asortymencie wciągarka bramowa spełnia wszystkie niezbędne normy jakościowe i bezpieczeństwa.

Wciągarki bramowe – sprzęt niezawodny


Suwnice bramowe oraz suwnice portalowe to niezawodne urządzenia, które z pewnością sprawdzą się w takich miejscach jak: zakłady przemysłowe, produkcyjne, stoczniowe, serwisy samochodowe czy przedsiębiorstwa komunalne. Wciągarki bramowe z naszej oferty wykonane są z wyjątkowo wytrzymałych metali, konstrukcja suwnicy jest odporna na działanie różnych szkodliwych czynników. Zamawiając je w naszym sklepie internetowym Interfork Poznań, można być pewnym, że są to urządzenia niezawodne, z których bezawaryjnie można korzystać przez wiele lat zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Zapewniamy pomoc w wyborze produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.