MENU

Kategorie

KATEGORIE

Filtry

Zawiesia do kręgów betonowych

Interfork to dystrybutor szerokiej palety osprzętu i elementów zawieszających, obwiązujących i podtrzymujących podnoszony ładunek. W stałej sprzedaży znajdują się najpopularniejsze typy zawiesi (pasowe, linowe i łańcuchowe). Chcąc zagwarantować naszym Klientom kompletne wyposażenie, asortyment naszego sklepu wzbogaciliśmy o zawiesia do kręgów z betonu. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do małych rodzinnych firm, ale także dużych krajowych i międzynarodowych koncernów.

Uchwyty do kręgów betonowych

W naszym asortymencie posiadamy solidne i wytrzymałe zawiesia i uchwyty do kręgów betonowych o różnych typach zakończeń. Profesjonalny uchwyt umożliwia sprawne i bezproblemowe podnoszenie kręgów betonowych, zapewniając przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas pracy

Zawiesia posiadają specjalistyczne chwytaki (które można zobaczyć w galerii produktów). Dzięki ich zastosowaniu, prace podczas montażu, załadunku lub rozładunku korpusów betonowych przebiegną bez najmniejszych zastrzeżeń. Wszystkie dostępne zawiesia zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi i posiadają niezbędne deklaracje zgodności.

Dołożymy starań, by wybierane przez Państwa zawiesie do kręgów było kompatybilne z maszynami, jakimi dysponuje Państwa firma. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kupując zawiesia w sklepie INTERFORK, zyskujecie Państwo:

  • profesjonalne doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie,
  • szybki i bezpieczny dowóz urządzeń lub akcesoriów,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • atrakcyjne ceny oraz formy płatności.